FWW - Fundacja Wspomagania Wsi - dotacje dla organizacji pozarządowych, mikropożyczki, pożyczki dla przedsiębiorców, edukacja finasowa

Misją Fundacji Wspomagania Wsi jest wspieranie inicjatyw gospodarczych, społecznych i kulturalnych mieszkańców wsi i małych miast oraz inicjatyw związanych z poprawą infrastruktury technicznej obszarów wiejskich. Fundacja wspiera również rozwój niekonwencjonalnych źródeł energii.

OVERVIEW

The website crm.fundacjawspomaganiawsi.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the more users). We have traversed eight pages within the web page crm.fundacjawspomaganiawsi.pl and found four websites referencing crm.fundacjawspomaganiawsi.pl.

CRM.FUNDACJAWSPOMAGANIAWSI.PL TRAFFIC

The website crm.fundacjawspomaganiawsi.pl is seeing alternating levels of traffic all round the year.
Traffic for crm.fundacjawspomaganiawsi.pl

Traffic ranking (by month) for crm.fundacjawspomaganiawsi.pl

Traffic ranking by day of the week for crm.fundacjawspomaganiawsi.pl

WHAT DOES CRM.FUNDACJAWSPOMAGANIAWSI.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of crm.fundacjawspomaganiawsi.pl Mobile Screenshot of crm.fundacjawspomaganiawsi.pl Tablet Screenshot of crm.fundacjawspomaganiawsi.pl

CRM.FUNDACJAWSPOMAGANIAWSI.PL SERVER

I caught that the main root page on crm.fundacjawspomaganiawsi.pl took three thousand one hundred and fifty-seven milliseconds to load. I could not observe a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
79.96.117.151

SERVER SOFTWARE

We identified that crm.fundacjawspomaganiawsi.pl is implementing the IdeaWebServer/v0.80 os.

HTML TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website had the following in the web site, "Nawiąż z nami współpracę! Poszukujemy lokalnych przedstawicieli funduszu pożyczkowego na terenie województwa podkarpackiego." I analyzed that the web page stated " Fundusze europejskie 2014-2020 na projekty z dziedziny kultury." They also stated " Zapraszamy do zapoznania się z nowym poradnikiem Witryny Wiejskiej dla organizacji pozarządowych autorstwa Iwony Raszei-Ossowskiej. Zapraszamy samorządy do projektu Nasza przestrzeń. O dotacjach i pożyczkach dla małych przedsiębiorców." The meta header had FWW as the first search term. This keyword was followed by Fundacja Wspomagania Wsi, dotacje dla organizacji pozarządowych, and konkursy grantowe which isn't as urgent as FWW. The other words they uses is granty dla NGO. mikropożyczki is also included and could not be understood by web crawlers.

ANALYZE OTHER WEB PAGES

Fundación Disi Smile! Youre at the best WordPress.com site ever

La dulce revolución es una asociación que promueve los conocimientos curativos naturales mediante plantas medicinales y dietas sanas. Se basa en la difusión de conocimientos naturales para prevenir la enfermedades mediante dietas y curar mediante plantas.

Fundacja Promocji Bezpieczeństwa Fundacja ma za zadanie promowanie zachowań, mających na celu poprawę bezpieczeństwa. Działalność fundacji wspierana jest aktywnością ekspertów z różnych dziedzin.

Biuro rachunkowe Kontex Iskra Danuta Pieniak. Bezpieczeństwo osobiste i sytuacje kryzysowe. Książka o 56 kompanii specjalnej. Pomagamy Małym Ratownikom przekazaliśmy 15 tys. Zbiórka dla Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku. Szkolenie w Lesznowoli w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Colegio Del Libertador

8211; Desde esta sección, podrá descargar documentación institucional demanera práctica y sencilla. 8211; PLANES DE ESTUDIOS. 8211; El Ministerio de Educación de la Ciudad Autónoma de Buenos Aires ha iniciado un proceso de transformación de la educación secundaria con el fin.

erdaluc5 - erdaluc5 - Blogcu.com

İsterseniz Blogcu kategorilerinden öne çıkan içeriklere göz atabilirsiniz. Üye blogların içeriğinden blog yazarları sorumludur.